Bakım ve Onarım

Platformlarınızın ilk günkü gibi çalışabilmesi için bakımlarının zamanında yapılması elzemdir. Zamanında yapılan bakımlar makinenizin ömrünü uzatırken aynı zamanda ortaya çıkması muhtemel arızalarında önüne geçerek makinenizden daha iyi verim almanızı sağlamaktadır. Teknik servis ekibimiz her marka platformunuz için siz değerli müşterilerimize yerinde bakım hizmeti vermektedir. Uygun fiyatlı bakım hizmetlerimizden yararlanabilmek için info@uplift.com.tr adresine e-mail atabilir veya +90 (262) 728 15 82 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Revizyon

Platfomlarınız bir çok zorlu görevin üstesinden gelirken zamanla çalışma şartları ve kullanıma bağlı olmak üzere bazı deformasyonlara maruz kalmaktadır. Bu deformasyonlar sadece makinenin görüntüsünü bozabileceği gibi bazı deformasyonlar da makinenizin performansına etki edebilmektedir. Bu tarz deformasyonlara karşı makinenizin kullanım ömrünü artırıcı komple bakım revizyonlarına sokmak en doğru seçenektir.

Satış sonrası hizmetler departmanımız bünyesinde yer alan teknik ekibimiz atölyemizde veya makinenin bulunduğu yerde hasar ve arıza tespiti yaparak, makine üzerinde yapılması gereken işlemlerin listesini çıkartır. Bu liste çerçevesinde yapılacak işin maliyeti ve niteliği sizlere bildirilerek onayınız alınır. Onayınız doğrultusunda gerekli revizyon işlemleri tamamlanır. Son kontrol ve testleri yapılan makinanız size geri teslim edilir.

Yapılacak işin durumuna göre 1-2 hafta içerisinde tamamlanan bu işlemler çerçevesinde makineniz tüm sezonu arızasız geçirir ve size iş kaybına neden olmaz. Bu hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için satış sonrası hizmetler departmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Sizi Arayalım
Hızlı Teklif Al
Whatsapp